Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1191
Zalety prywatnej opieki zdrowotnej | Poznańska Klinika Serca

Zalety prywatnej opieki zdrowotnej

Zdrowe serce | 0 komentarze | opublikowano przez Administrator

System opieki zdrowotnej, oparty na opłacaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne, dzięki którym płatnicy uzyskują dostęp do bezpłatnej opieki medycznej owszem działa, jednak jakość i terminowość publicznej służby zdrowia zawodzi nas coraz częściej. Osoby, zatrudnione w ramach umowy o pracę, emeryci, renciści i kobiety w ciąży, którzy ustawowo podlegają ubezpieczeniu zdrowotnemu, nie mogą obecnie zrezygnować z odprowadzania składek do ZUS, mogą jednak skorzystać z oferty prywatnej opieki zdrowotnej, gdzie w zamian za opłacanie comiesięcznego abonamentu, można korzystać z usług na najwyższym poziomie.

Na czym polega prywatna opieka medyczna?

W ofercie prywatnych placówek medycznych znajdują się pakiety abonamentowe, różniące się ceną oraz zakresem świadczonych usług. W zależności od potrzeb można wybrać program podstawowy lub jeden z wariantów, uwzględniający szeroki wachlarz usług medycznych, łącznie z pobytem w prywatnych placówkach oraz korzystaniem z zabiegów, bez oczekiwania na odległy termin. W zamian za opłacanie abonamentu można korzystać z internetowego systemu, umożliwiającego wybranie terminu wizyty u specjalisty oraz w razie potrzeby przesunięcia go. Placówki prywatnej opieki medycznej umiejscowione są w dogodnych lokalizacjach, aby umożliwić pacjentom łatwy dojazd. Można skorzystać z atrakcyjnych ofert, obejmujących opieką medyczną całą rodzinę.

Jakie są zalety prywatnej opieki medycznej?

W porównaniu z placówkami publicznymi prywatne obiekty oferują szybkie terminy wizyt. Można wykonać zlecone badania w najszybszym terminie oraz nie czekać na wizytę u specjalisty miesiącami, a nawet latami. Dla chorych bardzo ważny jest krótki czas oczekiwania na wizytę oraz komfortowe warunki oczekiwania. Jeżeli istnieje konieczność hospitalizacji, placówki dysponują nowocześnie, wygodnie urządzonymi oraz znakomicie wyposażonymi szpitalami. Prywatna klinika kardiologiczna wyposażona jest w znakomite urządzenia, dzięki którym poziom wykonywanych zabiegów jest najwyższy. Nie należy pominąć znakomitych specjalistów, którzy w placówkach prywatnych mają więcej czasu dla pacjenta, a doświadczenie i wiedza pozwalają rzetelnie wykonywać obowiązki.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Komentarze zamknięte.